Шостак Максим Анатолійович

Анестезіолог
Досвід роботи:1 рік
Вартість прийому:500 грн
Адреса клініки:
Київ, вул. Стеценко, 19
Записатися:
044 392-88-22
Професійні навички
  • Загальна анестезія (TIVA + ШВЛ)
  • Регіональна анестезія (СМА ЄДА, провідникова)
  • Інгаляційна анестезія
  • Аналгоседація
  • Катетеризація центральних вен під контролем УЗД
  • Ведення пацієнтів в умовах палати інтенсивної терапії, відділенні реанімації

Відгуки про лікаря

Ольга
25.10.2021
Выражаю благодарность всему медицинскому персоналу клиники, особенно Шостаку Максиму Анатольевичу за компетентность и профессионализм. Сердечно благодарю за Вашу отзывчивость, оказанную мне помощь и человеческий подход!
Максим Бушуев
19.05.2021
Выражаю благодарность за профессионализм, отзывчивость и индивидуальный подход к пациентам работникам клиники Др. Спин. Находился на лечении с двухсторонней пневмонией спровоцированной Covid. Отдельная благодарность лечащему врачу Шостаку Максиму Анатольевичу - внимательный, обходительный и высококвалифицированный доктор, который за 8 дней поставил на ноги. Так же хочу поблагодарить младший медицинский персонал отделения за чистоту, отзывчивость и внимательное отношение к пациентам.
Андрей
28.04.2021
Большое человеческое спасибо, Максим Анатольевич, за внимание к своим пациентам. Именно после вашего дежурства, благодаря прописанному лечению я стал поправляться от COVID. Продолжайте и дальше спасать человеческие жизни!
Катерина Купцова
25.04.2021
Моя мама перебувала у ковідному відділенні з двобічною пневмонією на протязі 11-ти важких для нас днів! Лікування ускладнювала двадцятирічна гіпертонія, цукровий діабет і не молодий вік у 60 років!. Дякуємо, Максиму Анатолійовичу за вчасно призначене лікування, професіоналізм, увагу і людяність, як до пацієнте, так і до родичів, які задавали безліч питань! Завдяки Вашому позитивному настрою, ще при госпіталізації, мама також повірила, у ефективність лікування!!! А ми разом з нею! Відношення міняє все! і дає додаткові сили для бородьби.!!! Окремо, хочу сказати ДЯКУЮ всьому персоналу клініки за турботу і відновідальність до своєї роботи!!! Від лікаря до санітарки - Ви всі молодці! Рекомендую клініку, 5 з 5! Зручні палати, збалансоване харчування, цілодобовий догляд, не велика кількість ліжко місць у стаціонарі клініки, це все переваги для ефективного лікування підступної хвороби!
Дякуємо з Ваш відгук! З повагою, департамент з контролю якості медичного обслуговування.
Інга Буратинська
17.04.2021
Добрий вечір , я знаходилась в ковідному відділенні клініки в тяжкому стані 14 днів. Хочу подякувати всьому персоналу клініки, особливо лікарю Шостаку Максиму Анатолійовичу, мед сестричкам Олені, Катерині, санітарці Тетяні. Дякую Вам.
Дякуємо за добрі слова! Здоров’я Вам! З повагою, департамент з контролю якості медичного обслуговування.
Дмитрий
16.04.2021
Мама пребывала 14 дней в тяжелом состоянии на лечении в ковидном отделении. Отдельную благодарность хочу выразить Максиму Анатольевичу Шостаку, не единожды именно после его назначений мама начинала идти на поправку. Доктор по призванию и настоящий профессионал!