Вартість послуг

 • 96.08Консультація ендокринолога700 грн

Якщо вам необхідна допомога лікаря-ендокринолога в Києві, звертайтеся в нашу клініку "Доктор Спін". Всі наші послуги, включаючи прийом спеціалістів і діагностичні дослідження, надаються на єдиній клінічній базі, що дозволить вам заощадити час.

Причини появи ендокринних проблем

Хвороби залоз внутрішньої секреції, включаючи таке серйозне захворювання як цукровий діабет, можуть бути викликані різними факторами. Спровокувати відповідні проблеми зі здоров'ям можуть такі причини:

 • спадкова схильність;
 • погані екологічні умови;
 • часті стреси;
 • неправильне харчування і / або спосіб життя;
 • наявність інших хвороб, включаючи аутоімунні, запальні і т.д.

При підозрах на порушення в роботі залоз або гормональний дисбаланс не потрібно зволікати. Радимо відразу ж записуватися на прийом до ендокринолога нашої клініки.

Коли потрібна консультація ендокринолога в Києві?

Ендокринні патології можуть проявляти себе досить різноманітно. Але найчастіше проблеми в роботі залоз викликають такі скарги у пацієнтів:

 • швидка стомлюваність, безсоння, слабкість і брак сил;
 • спонтанні зміни настрою, включаючи дратівливість, апатію, депресію;
 • різкі коливання маси тіла (істотне схуднення або набір ваги за кілька місяців);
 • часте відчуття спраги, сухість у роті і / або позиви в туалет;
 • ламкість нігтів;
 • втрата волосся;
 • надмірна пітливість;
 • тремор в руках;
 • дискомфорт в районі гортані і / або області шиї;
 • нерегулярність циклу і раннє настання менопаузи;
 • підвищений артеріальний тиск, збільшений пульс.

Окрім наявності цих скарг, до вагомих причин звернутися до спеціаліста в галузі ендокринології належить планування вагітності. Нормальний баланс гормонів і відсутність проблем з роботою залоз внутрішньої секреції підвищує шанси успішного зачаття і виношування.

Які ендокринологічні проблеми вирішують в "Доктор Спін"?

Наші профільні лікарі спеціалізуються на лікуванні наступних хвороб:

 1. Цукровий діабет - патологія, пов'язана з порушенням нормального засвоєння глюкози організмом, що загрожує різними проблемами зі здоров'ям.
 2. Ендемічний зоб - захворювання, що характеризується потовщенням і збільшенням щитовидної залози.
 3. Остеопороз - патологія, через яку в кістках виникає дефіцит мінеральних речовин, підвищується ризик їх переломів.
 4. Проблеми з обміном кальцію. Це порушення також знижує міцність кісток, а ще впливає на баланс гормонів щитовидної залози і інші процеси в організмі.
 5. Ожиріння - захворювання, пов'язане з патологічним збільшенням жирових тканин і збоєм обміну речовин.
 6. Нецукровий діабет. Така патологія за своїми проявами схожа на цукровий діабет, але проблем із засвоєнням глюкози немає. Причиною такого стану може бути дефіцит вазопресину, що виробляється гіпофізом.
 7. Акромегалія - хвороба, що супроводжується збільшенням окремих частин тіла, включаючи ніс, щелепи і т.д. Викликана підвищеною концентрацією соматотропіну в організмі.

Яку діагностику і лікування пропонують наші ендокринологи в Києві?

Перш ніж займатися лікуванням підшлункової, щитовидної, статевих залоз, наднирників і т.д., потрібно поставити правильний діагноз. У зв'язку з цим прийом у нас завжди починається з опитування пацієнта, який дозволяє зібрати історію хвороби. Далі виконуються клінічні обстеження. Сучасна ендокринологія для постановки діагнозів обов'язково спирається на дані інструментальних досліджень і лабораторних тестів.

До основних діагностичних процедур, які використовують наші ендокринологи відноситься УЗД, аналізи крові, аутоантитіл і інших показників. При підозрах на цукровий діабет обов'язково потрібно оцінити рівень глюкози. У деяких випадках також може бути показана така діагностична процедура, як біопсія, що дозволяє взяти частинку залози і провести необхідні дослідження з отриманим біоматеріалом.

Вибір методу лікування залежить від конкретного ендокринного захворювання. Перевага, як правило, віддається медикаментозній терапії (гормонозамісні препарати тощо). У деяких випадках може бути показано і хірургічне лікування.

Лікування таких хвороб, як цукровий діабет, має бути комплексним. Крім ліків пацієнтам потрібно дотримуватися рекомендацій по харчуванню, скорегувати спосіб життя, підтримувати певний рівень рухової активності.

Залишилися питання?

Наші адміністратори дадуть відповідь на будь-яке питання щодо послуги

Наші пацієнти довіряють нам

 • Ірина
  Ренчковская Наталія Василівна
 • Наталія
  Ренчковская Наталія Василівна
 • 18.02.2022

  Велика подяка Наталії Василівні за чуйність, професіоналізм та підтримку в лікуванні мами. Мамі 91 рік, захворіла на ковід під Новий рік. Дякувати Богу, потрапили до рук Наталії Василівни. Обстежила, нічого зайвого не призначала, постійно була на звязку. Дякую за Вашу роботу і турботу!!!

 • 25.02.2021

  Дуже задоволена рівнем обслуговування та результатом. Користувалась послугами визначення діагнозу, МРТ, УЗД, лікування в стаціонарі та послуги масажу. Дуже приємно, що на усіх етапах персонал та лікарі були максимально уважні. Дуже комофртна клініка та стаціонар. Зручно, що знаходяться поруч одне від одного. Ціни адекватні, можна зробити тест на Covid-19. Лікар та завідувач стаціонаром Андрій Сергійович лікар з великим досвідом, що підтверджується результатом лікування. Фізіотерапевт Дмитро Сергійович, можна сказати фанат своєї справи. Ендокринолог Ренчковська Наталія Василівна підтримує звязок навіть після призначеного курсу лікування по месенджеру, цікавиться самопочуттям, що дуже приємно. Готова з радістю радити цю клініку. Бажаю процвітання та вдячних клієнтів. Так тримати!!!