Вартість послуг

 • 96.09Консультація кардіолога700 грн
 • 7.12Електрокардіограма (ЕКГ) без розшифровки250 грн
 • 7.13Електрокардіограма (ЕКГ) з розшифровкою350 грн
 • 10.20Ехокардіографія (УЗД серця)800 грн

У клініці "Доктор Спін" в Києві працює відділення кардіології, де можна пройти комплексну діагностику, проконсультуватися з профільними лікарями, підібрати ефективне лікування наявних хвороб. Для вашої максимальної зручності усі послуги, включаючи цілодобовий стаціонар, у нас надаються в рамках єдиної клінічної бази. Записатися на прийом ви можете на сайті або за телефонами.

Коли варто відвідати нашого кардіолога?

Оцінити стан серцево-судинної системи рекомендується в наступних випадках:

 1. У вас є діагностовані захворювання серця і судин, в тому числі аритмії, артеріальна гіпертензія, ішемічна хвороба і т.д.
 2. Відзначаєте у себе емоційну нестабільність. Порушення можуть бути пов'язані з проблемами в роботі вегетативної нервової системи і також проявлятися у вигляді симптомів, характерних для стенокардії і / або гіпертонії.
 3. Є надлишкова вага. Зайві кілограми підвищують ризик проблем із серцем, в тому числі розвитку гіпертонії та ішемічної хвороби. Особливо важливо спостереження у профільного спеціаліста людям з ожирінням.
 4. Присутні захворювання ендокринної системи. Ці патологічні стани, включаючи цукровий діабет і порушення в роботі щитовидної залози, можуть позначатися і на роботі серця.
 5. Ви хочете займатися спортом. Відповідальний підхід до спортивних занять передбачає попередню перевірку всього організму і серцевого м'яза зокрема. Надмірні фізичні навантаження здатні стати причиною погіршення здоров'я, а для сердечників вони можуть бути взагалі протипоказані.
 6. При досягненні 40 років. При дбайливому ставленні до власного здоров'я після цього віку рекомендується в профілактичних цілях раз на рік відвідувати різних лікарів, в тому числі і тих, хто спеціалізується на хворобах серця.

Симптомы, при которых нужно обращаться в кардиологическое отделение нашей клиники

Типовий перелік скарг, при яких слід записатися на прийом кардіолога в "Доктор Спін", включає наступне:

 1. Напади болю в області грудей і за грудиною. Він може мати різний характер: здавлюючий, пекучий, поколюючий і т.д. Нерідко больові відчуття відзначаються не в області серця, а в лопатці, лівій руці або щелепі. Найчастіше така хворобливість з'являється у відповідь на фізичні навантаження або емоційні потрясіння.
 2. Задишка, яка виникає як в спокої, так і після навантажень.
 3. Набряклість кінцівок і обличчя.
 4. Відчуття порушення роботи серцевого м'яза, уповільнений або прискорений пульс, нестабільний ритм, перебої в скороченнях.
 5. Нестабільність артеріального тиску.

Які захворювання лікують наші кардіологи?

Наші фахівці в Києві допоможуть при таких хворобах, як:

 • гіпертензія;
 • різні види аритмій;
 • перенесений інфаркт міокарда;
 • вегето-судинна дистонія;
 • міокардит;
 • ішемічна хвороба серця, включаючи будь-які види стенокардії і гострий коронарний синдром.

Також наші лікарі займаються веденням пацієнтів після заміни або пластики серцевих клапанів, виконання різних видів операцій на коронарних судинах, в тому числі стентування або аорто-коронарного шунтування і т.д.

Діагностика хвороб серця

У нашому медичному центрі виконуються всі види діагностичних досліджень, які дозволяють оцінити стан серцево-судинної системи. До основних з них відноситься наступне:

 • ЕКГ (електрокардіографія). Класичний метод діагностики серця, що дозволяє виявити порушення ритму і частоти пульсу, проблеми з кровопостачанням міокарда і т.д .;
 • ехокардіографія, тобто УЗД серцевого м'яза. Дослідження дає можливість оцінити роботу і будова органу, анатомію судин, клапанів і порожнин, товщину стінок і т.д .;
 • холтерівське моніторування та ЕКГ з навантаженням. Це різновиди електрокардіографії, які відповідно дають можливість перевірити роботу серця протягом тривалого часу (зазвичай добу і більше) і при впливі фізичних навантажень;
 • МРТ ангіографія. Дозволяє перевірити станів судин. У нашій клініці застосовується висококласний томограф Philips Intera 1.5T.

Додатково можуть бути призначені лабораторні дослідження. Також лікар може направити вас на консультацію суміжних спеціалістів, в тому числі невролога, ендокринолога, флеболога і т.д.

Лікування хвороб серця і судин

До основних методів лікування в області кардіології відноситься консервативна терапія, спрямована на стабілізацію стану, профілактику ускладнень і підвищення загальної якості життя. Наші методи лікування базуються на міжнародних протоколах і принципах доказової медицини.

При лікуванні патології серця більш високі результати забезпечує комплексний підхід. Крім прийому медикаментів і систематичного контролю їх ефективності, пацієнтам рекомендовано:

 • зміна способу життя з включенням щадних фізичних навантажень і організацією правильного харчування;
 • фізіотерапевтичні процедури;
 • лікувальна фізкультура.

Програма лікування підбирається лікарем-кардіологом індивідуально для кожного пацієнта.

Наші лікарі

  Залишилися питання?

  Наші адміністратори дадуть відповідь на будь-яке питання щодо послуги

  Консультація кардіолога | Dr.Spin | Київ
  700 700 UAH