Де пройти МРТ в Києві?

Лікарі в Києві все частіше призначають таку процедуру, як МРТ. Магнітно-резонансна томографія рекомендується при болях в спині, порушення роботи головного мозку, використовується навіть при проблемах з суглобами. Але зробити МРТ в більшості міських поліклінік Києва не вийде, адже відповідні апарати в державних установах все ще можна перерахувати на пальцях рук.

Якщо вам потрібно зробити МРТ в Києві, звертайтеся в наш медичний центр "Доктор Спін". Всі наші послуги пропонуються в рамках єдиної клінічної бази, тобто їздити по місту вам не доведеться. А ще незважаючи на карантинні заходи, наша клініка працює в штатному режимі, а значить ви можете пройти МРТ в зручний день і час.

Яке МРТ в Києві потрібно зробити?

При виборі медичного центру в Києві в першу чергу потрібно зрозуміти, які види магнітно-резонансної томографії в ньому проводяться. В одних випадках доступний лише обмежений спектр МРТ обстежень, в інших - більш великий.

Припустимо, якщо турбує біль в спині, то лікар може рекомендувати пройти МРТ хребта. В цьому випадку діагностичний центр, який обстежує також головний мозок або щитовидну залозу, шукати необов'язково. АЛЕ часто вузькоспеціалізовані установи в Києві накладають і додаткові обмеження, припустимо, не пропонують зробити МРТ з контрастом. А відповідне контрастне посилення буває необхідно при самих різних обстеженнях, в тому числі при перевірці хребта, суглобів, органів черевної порожнини і т.д.

В "Доктор Спін" виконується великий спектр МРТ діагностики, який сьогодні затребуваний клієнтами. У нас можна пройти як комплексне обстеження, так і перевірити окремі ділянки хребта, конкретні органи або суглоби, ділянки мозку (припустимо, гіпофіз) і т.д. МРТ виконується і з контрастним посиленням, і без нього.

Що ще врахувати при виборі місця для проведення МРТ в Києві?

Чи не найважливіший аспект, що впливає на те, де зробити МРТ в Києві - це якісне обладнання. Від наявного томографа багато в чому залежать підсумкові результати обстеження і точність діагнозу. У нашому центрі використовується МРТ апарат експертного рівня Philips Intera 1,5 Тесла. А значить, ви не просто зможете пройти необхідну діагностику, а й отримаєте знімки найвищої деталізації. Вони допоможуть лікарям поставити правильний діагноз, виявити патологію на ранніх стадіях.

В умовах карантинних обмежень важливо, щоб діагностика виконувалася в штатному режимі, а черги зводилися до мінімуму. Для цього краще вибирати місця для МРТ в Києві, де є можливість онлайн-запису. І важливо, щоб з представниками діагностичноЇ установи можна було зв'язатися будь-якими зручними способами, а не тільки при безпосередньому відвідуванні.

Перш ніж пройти МРТ в нашій клініці ви можете почитати відгуки пацієнтів, а також заздалегідь довідатися про ціни, які представлені у відповідному розділі нашого сайту.

Ціни МРТ.


Залишилися питання?

Наші адміністратори дадуть відповідь на будь-яке питання щодо послуги