Ренчковская Наталия Васильевна

Терапевт, Эндокринолог
Опыт работы:23 года
Стоимость приема:500 грн
Адрес клиники:
Киев, ул. Стеценко, 19
Записаться:
044 392-88-22
Профессиональные навыки

Комплексная диагностика и лечение заболеваний эндокринной системы (щитовидной железы, гипоталамического синдрома, нарушений циркадных ритмов, сахарный диабет и тд).

Анализ причин избыточного веса, восстановление обмена веществ, разработка индивидуальной программы питания.

Отзывы о враче

Ірина
18.02.2022
Велика подяка Наталії Василівні за чуйність, професіоналізм та підтримку в лікуванні мами. Мамі 91 рік, захворіла на ковід під Новий рік. Дякувати Богу, потрапили до рук Наталії Василівни. Обстежила, нічого зайвого не призначала, постійно була на звязку. Дякую за Вашу роботу і турботу!!!
Наталія
25.02.2021
Дуже задоволена рівнем обслуговування та результатом. Користувалась послугами визначення діагнозу, МРТ, УЗД, лікування в стаціонарі та послуги масажу. Дуже приємно, що на усіх етапах персонал та лікарі були максимально уважні. Дуже комофртна клініка та стаціонар. Зручно, що знаходяться поруч одне від одного. Ціни адекватні, можна зробити тест на Covid-19. Лікар та завідувач стаціонаром Андрій Сергійович лікар з великим досвідом, що підтверджується результатом лікування. Фізіотерапевт Дмитро Сергійович, можна сказати фанат своєї справи. Ендокринолог Ренчковська Наталія Василівна підтримує звязок навіть після призначеного курсу лікування по месенджеру, цікавиться самопочуттям, що дуже приємно. Готова з радістю радити цю клініку. Бажаю процвітання та вдячних клієнтів. Так тримати!!!
Дякуємо за Ваш відгук. Здоров’я Вам! С уважением, департамент по контролю качества медицинского обслуживания.