Вартість послуг

 • 2.01МРТ артерій голови (знімок, висновок, CD)1200 грн
 • 2.02МРТ вен голови (знімок, висновок, CD)1200 грн
 • 2.03МРТ артерій та вен голови (знімок, висновок, CD)2200 грн
 • 2.04МРT артерій шиї1200 грн

МРТ або КТ судин?

Комп'ютерна томографія судин завжди робиться з контрастом, на який часто буває алергія. У разі необхідності при проведенні МРТ також можуть застосувати контрастну речовину-парамагнетик, але алергії на нього практично не буває.

Є кілька видів ангіографії, і жоден з них окремо не є найкращим. Щоб визначити судинну патологію, фахівці користуються всіма. У нашій клініці виконують МР-ангіографію. Даний вид відрізняється від КТ-ангіографії тим, що контраст вводити не обов'язково - апарат сам візуалізує судини.

У нашому центрі використовується томограф потужністю 1,5 Тесла, і працюють з ним досвідчені фахівці. Застосовуючи різні режими роботи апарату, вони можуть досягти прекрасних результатів діагностики.

Важливо! Апарати 1,5 Тесла дають набагато краще зображення, ніж томографи потужністю 0,5-1 Тесла. І існує думка, що в практичній діагностиці вони нічим не поступаються томографам потужністю до 3 Тесла.

У деяких випадках при МР-ангіографії (МРА) також вводять контраст. Це дозволяє отримати високу деталізацію зображення. Крім того, на знімку буде видно прилеглі тканини мозку, а це додатковий плюс. Тому магнітно-резонансна ангіографія - безцінний метод дослідження.

МРА дозволяє виявити:

 • найсвіжішу аневризму в разі, якщо їх багато (тобто яку саме потрібно оперувати);
 • частково або повністю тромбовані судини.

Визначати кількість крововиливів в головному мозку і їх стадію доводиться часто. Для цього потрібно знати, як виглядають на МРТ продукти розпаду крові в різний час. Інтерпретувати результат знімка досить складно навіть для фахівця. Якщо у вас виникли сумніви, запитайте думку іншого лікаря.

Ви можете пройти обстеження за власним бажанням. Але фахівці наполегливо рекомендують перш за все отримати консультацію досвідченого лікаря. Причина в тому, що обстеження в цьому випадку буде цілеспрямованим і лікар МРТ зможе налаштувати апарат так, щоб з більшою ймовірністю знайти патологію, яку шукають. Якщо обстежитися в взагалі, не знаючи, що шукати, легко витратити гроші даремно.

Важливо! При всіх перевагах методу МРА на низькопольному томографі зображення буде розмите, і правильний діагноз поставити важко. Вибирайте центр із сучасним потужним обладнанням. Якщо вас зацікавила ангіографія ціна процедури вказана в нашому прайсі.

Залишилися питання?

Наші адміністратори дадуть відповідь на будь-яке питання щодо послуги

Наші пацієнти довіряють нам

 • Олеся
  Коханчук Олена Григорівна
 • Татьяна
  Гаман Лариса Анатоліївна
 • Катерина
  Слезенок Анатолій Володимирович
 • Татьяна Ханарина
  Коханчук Олена Григорівна
 • 22.12.2020

  Мені особисто це місце сподобалося, немає черг, уважний чуйний та добрий персонал... у мене були питання по знімку, лікар Коханчук компетентно та з терпінням все роз’яснила.

 • 03.12.2020

  02/12/2020 делала МРТ головного мозга с контрастом. Хочу выразить благодарность администратору Ольге и медсестре-координатору Оксане за их профессионализм и доброжелательность! Также благодарю врача Гаман Ларису Анатольевну, заключение составлено очень грамотно (так сказал нейрохирург). Обстановка и обслуживание в Dr.Spin на высоком уровне. Мне всё понравилось! Спасибо!

 • 06.02.2020

  Очень благодарна ортопеду-травматологу Анатолию Владимировичу за самый лучший прием у врача в жизни

 • 09.02.2018

  Добрый день! Хочу поблагодарить ваш центр! Делали у вас МРТ головного мозга.Отличный сервис и персонал. Отдельная благодарность доктору Коханчук Елене Григорьевне, отзывчивый и профессиональный специалист.

Магнітно-резонансна ангіографія мозку | Dr.Spin
1200 2200 UAH