Вартість послуг

 • 10.13Ультразвукова діагностика органів малого тазу у чоловіків, абдомінальної (сечовий міхур, простата, залишкова сеча)600 грн
 • 10.15Ультразвукова діагностика органів малого тазу у чоловіків (трансректально)600 грн

Якщо вам необхідно зробити УЗД нирок або УЗ-діагностику статевих органів в Києві, звертайтеся в клініку "Доктор Спін". Всі послуги надаються за однією адресою, на єдиній клінічній базі. Це означає, що з результатами урологічного УЗД ви можете відразу ж йти на прийом до нашого уролога, проктолога або іншим профільним фахівцям, не витрачаючи час на поїздки по місту.

Показання для УЗД органів малого таза у чоловіків

Даний вид діагностики широко використовується в урології та проктології для профілактики і виявлення патології різних органів (нирок, сечового міхура, мошонки, статевого члена, простати і т.д.), а також оцінки ефективності їх лікування.

Приводом для виконання УЗД ОМТ у чоловіків можуть бути такі симптоми, як:

 • порушення сечовипускання (головне показання для урологічного УЗД);
 • різні больові відчуття в паху або попереку;
 • сліди крові та інші невластиві виділення в сечі;
 • будь-які скарги на потенцію;
 • візуально помітні ущільнення і утворення на мошонці, пенісі і т.д.

Інші показання для УЗД нирок, сечового міхура, простати, органів мошонки:

 • вік понад 40-45 років. Чоловікам рекомендовані планові щорічні перевірки передміхурової залози та сечостатевої системи в цілому;
 • безпліддя або труднощі із зачаттям дитини;
 • наявність вроджених патології яєчок, сім'яних канатиків,сім'яних пухирців т.д .;
 • необхідність контролю за протіканням хвороби, оцінки ефективності призначеного лікування.

Наші лікарі в Києві рекомендують УЗД малого таза при підозрах порушень функцій нирок і сечового міхура, простати, травмах яєчок і статевого члена. Але з огляду на особливості будови чоловічого організму ультразвукова діагностика не завжди здатна забезпечити вичерпну інформацію про стан ОМТ, а значить крім урологічного УЗД можуть знадобитися і інші види діагностики.

До речі, лікар може рекомендувати як загальне обстеження, тобто всіх ОМТ відразу, так і окремі види діагностики, припустимо, тільки УЗД нирок або простати.

Абсолютних протипоказань у ультразвукового обстеження немає.

Підготовка та хід виконання різних видів УЗД ОМТ у чоловіків

Для перевірки сечостатевої системи чоловіка у нас в Києві використовуються два види ультразвукового дослідження, а саме:

 1. Трансабдомінальне УЗД. Процедура передбачає переміщення спеціального датчика по поверхні шкіри живота, паху, статевого члена, мошонки. Такий метод застосовується для УЗД нирок і сечового міхура, яєчок і їх придатків, передміхурової залози. Показаннями для нього можуть бути скарги на роботу відповідних ОМТ. В якості основної підготовки виступає наповнення сечового міхура: чоловікові потрібно випити близько півтора літрів води за 1-2 години до обстеження.
 2. Трансректальне УЗД ОМТ. У цьому випадку спеціальний датчик вводиться в пряму кишку. Показаннями для такої процедури є необхідність уточнення діагнозу, підозри на новоутворення в сім'яних пухирцях, простаті або кишечнику. Це обстеження дає більш точну і інформативну картину навіть при наявності у чоловіка надмірної ваги, який знижує ефективність трансабдоминального УЗД. В якості підготовки до трансректальной процедурі необхідно спорожнити сечовий міхур і кишечник (зробити клізму) за кілька годин до процедури.

До загальних підготовчих заходів перед обстеженням ОМТ ультразвуком відноситься відмова від продуктів, які підвищують газоутворення в кишечнику. За 2-3 дні до процедури варто повністю прибрати з раціону харчування кондитерські вироби і випічку, копченості, алкоголь, бобові. При схильності до запорів наші діагности в Києві також рекомендують напередодні прийняти проносні препарати.

Результати УЗД органів малого таза

Отримані в ході ультразвукової діагностики результати прямо залежать від області обстеження:

 • в ході перевірки сім'яного канатика можна виявити ущільнення і дрібні новоутворення, діагностувати везикулит;
 • при обстеженні сечового міхура оцінюється виведення рідини з організму, наявність конкрементів (каменів), новоутворень, циститу, інших захворювань;
 • УЗД простати дає можливість оцінити структуру та форму передміхурової залози, запальні процеси (простатит), доброякісні (аденома) і злоякісні утворення;
 • УЗД органів мошонки і статевого члена також допомагає виявити хронічні або гострі запальні процеси, кісти і поліпи, оцінити стан кровотоку і т.д.

Записуйтеся на УЗ-діагностику ОМТ в "Доктор Спін" онлайн або за телефонами.

Залишилися питання?

Наші адміністратори дадуть відповідь на будь-яке питання щодо послуги

УЗД органів малого тазу у чоловіків | Dr.Spin | Київ
600 600 UAH