Вартість послуг

 • 10.12Ультразвукова діагностика органів малого тазу у жінок, абдомінальної (сечовий міхур, матка, придатки)600 грн
 • 10.14Ультразвукова діагностика органів малого тазу у жінок (трасвагінально)600 грн

Якщо вам необхідно УЗД гінекологічне або ж діагностика сечовивідної системи в Києві, то звертайтеся в клініку "Доктор Спін". Ми пропонуємо сучасне діагностичне обладнання та усі послуги в рамках єдиної клінічної бази. Записатися на УЗД органів малого таза в Києві ви можете прямо на сайті або в телефонному режимі.

Показання для УЗД органів малого таза

Виконати ультразвукову діагностику органів малого таза жінкам рекомендується в наступних випадках:

 • при наявності характерних скаргах на стан здоров'я, в тому числі біль внизу живота, збої менструального циклу, нехарактерні виділення або кровотечі з піхви, поява ущільнень на статевих органах і т.д .;
 • вагітність (УЗД гінекологічне є основним методом контролю і виявлення патологій у матері і плоду);
 • є підозри на безплідність;
 • в профілактичних цілях, в тому числі для контролю вікових змін;
 • для визначення овуляції і / або оптимального часу для зачаття (спеціальне УЗД -фоллікулометрія);
 • з метою контролю ефективності лікування і динаміки процесів;
 • для проведення біопсії або онкологічного скринінгу.

Види УЗД органів малого таза: особливості виконання і підготовки

УЗД органів малого тазу в Києві жінкам виконується з використанням двох типів датчиків. Відповідно, виділяють і два види УЗ-діагностики ОМТ:

 1. Трансабдомінальне. Традиційний вид УЗД з використанням зовнішнього датчика. Сканер переміщається по поверхні черевної стінки, яка попередньо змащується спеціальним гелем. Такий метод використовують для виявлення запальних процесів, захворювань сечового міхура, нирок, яєчників та інших ОМТ. З його допомогою також можна виконати динамічний моніторинг утворення фолікула при лікуванні безпліддя. Основним методом підготовки до цього виду УЗД є наповнення сечового міхура, що забезпечує чітку візуалізацію жіночих статевих органів. Тому перед діагностикою (за 1-2 години) необхідно випити кількість рідини, достатню для наповнення сечового міхура.
 2. Трансвагинальное. Спеціальний датчик вводиться в піхву. Таке УЗД жіночих органів забезпечує більш точні дані про стан матки, маткових труб, ендометрію і її придатків, дає можливість виявити спайкові процеси і т.д. Безпосередньо в ході діагностики можна зробити біопсію тканин. Додатковим мотивом використовувати саме вагінальний метод вважається надмірна вага або ожиріння у жінок, через яких ефективність трансабдоминального УЗД органів малого таза сильно знижується. Основна підготовка до такого обстеження передбачає спорожнення сечового міхура перед процедурою.

До загальних рекомендацій з підготовки відносять дієту, націлену на зниження газоутворення протягом декількох днів перед процедурою. Профілактичне УЗД жіночих статевих органів можна проводити в будь-який час, але в деяких випадках краще на певний назначений Вашим лікарем день менструального циклу.

Загальна тривалість процедури не перевищує 20-30 хвилин.

УЗ-діагностика органів малого тазу жінок в "Доктор Спін" дозволить виявити різні захворювання на ранніх термінах, в зв'язку з чим широко застосовується в гінекології, урології, онкології та інших напрямках медицини. До того ж у неї немає абсолютних протипоказань.

Залишилися питання?

Наші адміністратори дадуть відповідь на будь-яке питання щодо послуги

УЗД органів малого тазу у жінок | Dr.Spin | Київ
600 600 UAH